Proč nakupovat u nás?

Spokojenost zákazníka je naší prioritou

Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.
Naším cílem je, aby byl zákazník vždy s nákupem maximálně spokojen a v budoucnu u nás nakoupil znovu.

Garance kvality zboží

Vzhledem k tomu, že nakupujeme produkty přímo od oficiálních dodavatelů pro náš trh, jsme schopni Vám garantovat, že produkty které u nás zakoupíte, jsou produkty originální, té nejvyšší kvality.

U některých značek si můžete ověřit pravost zboží on-line. Například pravost výrobků od značky Versace si můžete ověřit on-line na této stránce. Každý výrobek Versace obsahuje štítek s unikátním kódem. Můžete si tak ověřit pravost zboží on-line. Například takto výpadá ochranný štítek s unikátním kódem:

Versace - unikátní kód

Tento šítek byl uveden na kabelce od Versace.

Bezpečný nákup

1. Obchodní podmínky APEK

Z nákupu u nás nemusíte mít obavu. Naše obchodní podmínky splňují všechny zákonné náležitosti a jsou sestaveny dle doporučení asociace APEK.

2. Kompletní kontaktní a identifikační údaje

Všechny identifikační a kontaktní údaje provozovatele jsou zveřejněny na stránkách internetového obchodu a jsou dostupné před uskutečněním objednávky.

3. E-shop ověřený od platebních asociací

Před napojením na platební bránu ComGate náš web musel projít schvalovacím procesem, kdy musel splnit řadu podmínek z oblasti práva, zabezpečení a funkčnosti.

4. Hodnocení zákazníků na serveru Heureka.cz

Kvalitu služeb a zboží v našem e-shopu si můžete ověřit na nezávislém serveru Heureka.cz, kde naleznete recenze a hodnocení našich zákazníků. Budeme rádi, pokud se i vy podělíte o své zkušenosti s nákupem.

5. Faktura ke každému nákupu

Ke každému nákupu obdržíte vždy doklad elektronickou formou. Tím máte jistotu, že obchod proběhl řádně a dle platných obchodních podmínek.

6. Ochrana a pojištění zásilek

Zboží před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jeho poškození. Všechny zásilky jsou pojištěny proti ztrátě během přepravy.

7. Možnost vrácení zboží do 14 dnů

Pokud nejste se zbožím z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete jej do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Podmínky vrácení zboží naleznete v obchodních podmínkách.